Takip edin :
Güncelleme : 17.2.2020 02:39 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Ho Chi Minh Kahrolsun Sömürgecilik!

Ho Chi Minh  Kahrolsun Sömürgecilik!
Kitap Adı
:
Ho Chi Minh Kahrolsun Sömürgecilik!
Barkod
:
9789755535685
Basım Tarihi
:
2012-11
Sayfa
:
304
Boyut
:
135-215
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
697
Ho Chi Minh Kahrolsun Sömürgecilik! özeti
Vietnam halkı yenilmeyecek! Ho Chi Minh Vietminhin kurucusu ve Vietnam Demokratik Cumhuriyetinin başkanı Ho Chi Minh, Japonları ve Fransız sömürgecileri yenerek, Vietnam Savaşı ve bu savaşı izleyen yıllar boyunca ABDnin ve uluslararası emperyalist-kapitalist sistemin nefret ettiği bir karakter haline geldi. Küreselleşme karşıtı eylemci Walden Bello, Ho Chi Minhin neden hâlâ dünyanın her yerindeki anti-emperyalistler tarafından okunması gerektiğini gösteriyor. DEVRİMLER DİZİSİNİN DİĞER KİTAPLARI Fidel Castro Havana Bildirileri Tarık Ali Önsözüyle Thomas Jefferson Bağımsızlık Bildirgesi Michael Hardt Önsözüyle Toussaint Louverture Haiti Devrimi Jean-Bertrand Aristide Önsözüyle Mary Wollstonecraft Kadın Haklarının Müdaafası Sheila Rowbotham Önsözüyle Thomas Paine İnsan Hakları, Sağduyu ve Tarımsal Adalet Peter Linebaugh Önsözüyle / (Yayıma hazırlanıyor) Düzleyiciler Putney Tartışmaları Geoffrey Robertson Önsözüyle / (Yayıma hazırlanıyor) Günümüzün radikal yazarlarınca yeniden yorumlanan devrim metinleri
"Ho Chi Minh Kahrolsun Sömürgecilik!" kitabı
Ho Chi Minh Kahrolsun Sömürgecilik! isimli kitabının özetini ve yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Ho Chi Minh Kahrolsun Sömürgecilik! kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.