Takip edin :
Güncelleme : 7.7.2020 05:08 - Salı
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Siyasal İletişim Araştırmaları

Siyasal İletişim Araştırmaları
Kitap Adı
:
Siyasal İletişim Araştırmaları
Barkod
:
9786051335407
Basım Tarihi
:
2013-5
Sayfa
:
243
Boyut
:
135-215
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
577
Siyasal İletişim Araştırmaları özeti
Siyasal İletişim Araştırmaları kitabı teorik ve uygulamalı araştırmaları içeren makalelerden oluşmaktadır. Bu kitapta; yerel ve genel seçimlerdeki seçmen davranışını etkileyen faktörler, siyasal iletişim sürecinde kullanılan temel stratejiler, siyasal reklamların yerel seçimlerde kullanımı ve etkileri, basın ve siyaset ilişkisi değerlendirilmektedir. Kitabın önemli ayrıcalıklarından biri genel ve yerel seçimlerde seçmen davranışına ilişkin araştırmaların bir arada bulunmasıdır. Ayrıca buna ek olarak siyasal iletişim çalışmaları kapsamında kullanılan siyasal reklamların çözümlenmesi ile siyasal iletişim çalışmalarında kullanılacak temel stratejilerin sunulmasıdır. Yine, siyasal iletişimin, özellikle bugüne kadar çalışılmamış bir saha olarak Elazığ ilinde uygulamalı olarak araştırılması kitabın en temel ayırıcı özelliklerinden biridir. Bu sebeple kitap, yerel siyaset bağlamında da önemlidir.
"Adem Doğan" diğer kitapları
"Siyasal İletişim Araştırmaları" kitabı
Siyasal İletişim Araştırmaları isimli kitabının özetini ve Adem Doğan yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Siyasal İletişim Araştırmaları kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Adem Doğan isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.