Takip edin :
Güncelleme : 28.10.2020 02:39 - Çarşamba
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Mozaik

Mozaik
Kitap Adı
:
Mozaik
Barkod
:
9789751031303
Basım Tarihi
:
2011
Sayfa
:
127
Boyut
:
140-200
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
1916
Mozaik özeti
Meşhur ve köklü bir geçmişe sahip olan mozaik sanatı, binlerce renk alternatifiyle evinize yeni bir tarz kazandırmak için idealdir. Eviniz ya da bahçeleriniz için duvar dekorlarından mumluklara kadar basit ama çekici objeler tasarlamanın keyfini sürün. Mozaik, kullanılacak malzemeleri, bu malzemelerin nasıl kullanılacağını, renk seçimini, desen, karo kesme, döşeme, derzleme gibi işlemleri nasıl yapmanız gerektiğini ayrıntılarıyla anlatan kapsamlı bir kitap. Kullanabileceğiniz renk ve desenlerin göz kamaştıran çeşitliliği ile birbirinden güzel projeler üretmeye başlamanız için bundan daha iyi bir fırsat olmamıştı..
"Angie Weston" diğer kitapları
"Mozaik" kitabı
Mozaik isimli kitabının özetini ve Angie Weston yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Mozaik kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Angie Weston isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.