Takip edin :
Güncelleme : 17.2.2020 02:42 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Adım Adım Briç

Adım Adım Briç
Kitap Adı
:
Adım Adım Briç
Barkod
:
9789752711877
Basım Tarihi
:
2007
Sayfa
:
140
Boyut
:
135-195
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
875
Adım Adım Briç özeti
"Bu kitabın amacı Biriç oynamayı öğretmek olduğundan, hiç bilmeyenlerin de kolay okuyup anlayabileceği,Goren sistemini,bilenlerin ise kolayca Beşli Majörsistemine geçebileceği şekilde yazılmıştır.Konvanisyonel konuşmaları mümkün olduğu kadar aza indirgeöiş ve öncelikle Biriçin ve Beşli Majör sisteminin mantığını öğretmeyi amaç edinmiştir .Bu nedenle kuralların daha net ve mantığa daha fazla dayalı olduğunu düşündüğüm Süper Beşli Majör sistemi temel alınmıştır.Bu sistemi öğrendikten sonra Beşli Majörün diğer versiyonlarına geçiş yapmak ve çeşitli konvansiyonel konuşmaları eklemek son derece kolay olacaktır."diyor kitabı için Bekir Dural
"Bekir Dural" diğer kitapları
"Adım Adım Briç" kitabı
Adım Adım Briç isimli kitabının özetini ve Bekir Dural yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Adım Adım Briç kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Bekir Dural isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.