Takip edin :
Güncelleme : 7.7.2020 06:47 - Salı
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Çocuklar için Klasik Gitar Metodu-1 +DVD

Çocuklar için Klasik Gitar Metodu-1 +DVD
Kitap Adı
:
Çocuklar için Klasik Gitar Metodu-1 +DVD
Barkod
:
9786054682003
Basım Tarihi
:
2012
Sayfa
:
144
Boyut
:
195-275
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
561
Çocuklar için Klasik Gitar Metodu-1 +DVD özeti
Ülkemizde son yıllarda gitara olan ilginin artması ve öğrenme yaşının gitgide küçülmesi kaynak sorununuda beraberinde getirmiştir. Bu alandaki eksikliği yıllardır gözlemleyen müzik yayıncısı sevgili Haydar İldanın önerisiyle, çocukların ilgisini çekecek ve öğrenmelerinde kolaylık sağlayacak bir sistemi oluşturabilmek için bu metodu yazmaya karar verdim. Öncelikle, çalışmaların kolay ve anlaşılır olmasına özen gösterdim. Çocukların müzik eğitiminde kullanılan kaynakları tarayıp, seçtiğim tekerlemeler, okul şarkıları, türküler ve şarkıları uygun çalışma parçaları olarak düzenledim ve oluşturduğum sisteme adapte ettim. Kitaptaki her çalışmaya öğretmen için eşlik yazarak, derslerin daha aktif ve eğlenceli olmasını sağlamaya çalıştım. Bekir Küçükay
"Bekir Küçükay" diğer kitapları
"Çocuklar için Klasik Gitar Metodu-1 +DVD" kitabı
Çocuklar için Klasik Gitar Metodu-1 +DVD isimli kitabının özetini ve Bekir Küçükay yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Çocuklar için Klasik Gitar Metodu-1 +DVD kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Bekir Küçükay isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.