Takip edin :
Güncelleme : 17.2.2020 02:38 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

İşletme İstatistiğinin Temelleri

İşletme İstatistiğinin Temelleri
Kitap Adı
:
İşletme İstatistiğinin Temelleri
Barkod
:
9786051333687
Basım Tarihi
:
Sayfa
:
688
Boyut
:
195-275
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
539
İşletme İstatistiğinin Temelleri özeti
İşletme İstatistiğinin Temelleri başlıklı istatistik kitabı, işletmecilikte kullanılan temel istatistik yöntemlerin çok önemli bir kısmını kapsamaktadır. Biri internet sitesinde olmak üzere toplam 15 bölümden oluşan bu kitapta istatistik yöntemler ayrıntılı olarak anlatılmakta ve MINITAB, MegaStat ve Excel programları ile uygulamalı örneklere yer verilmektedir. İşletmecilikte çok yaygın olarak kullanılması gereken istatistik tahmin ve karar verme teknikleri ele alındıktan sonra işletme problemlerine uygulanışı adı geçen bu üç program yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Çözümlü örneklere de yer verilen kitapta öğrencilerin bu konularda bilgi sahibi olması kolaylaştırılmaktadır. Kitapta ele alınan yöntemler sadece işletmecilik alanında değil, ekonomi gibi diğer sosyal bilimlerde, fen bilimlerinde ve teknik bilimlerde de kullanılan yöntemler olduğu için bu alanlardaki öğrencilere ve araştırmacılara da yardımcı olacak bir özellik taşımaktadır.
"Bruce L. Bowerman" diğer kitapları
"İşletme İstatistiğinin Temelleri" kitabı
İşletme İstatistiğinin Temelleri isimli kitabının özetini ve Bruce L. Bowerman yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. İşletme İstatistiğinin Temelleri kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Bruce L. Bowerman isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.