Takip edin :
Güncelleme : 21.7.2019 06:29 - Pazar
Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Alevilerin Kemalizmle İmtihanı

Alevilerin Kemalizmle  İmtihanı
Kitap Adı
:
Alevilerin Kemalizmle İmtihanı
Barkod
:
9786051144573
Basım Tarihi
:
2011-4
Sayfa
:
160
Boyut
:
135-215
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
705
Alevilerin Kemalizmle İmtihanı özeti
Cumhuriyet tarihinin yüzleşmekten kaçındığı "sorun"lardan birini daha tartışmaya açıyor Cafer Solgun. "Dersim Dersim"le kazdığı vicdan cephesini, "Alevilerin Kemalizmle İmtihanı"nın genişletilmiş baskısıyla derinleştirmeye devam ediyor. "Alevilerin Kemalizmle İmtihanı"nın alt başlıklarının Stockholm Sendromu, Onur Öymen Vakası ve Kılıçdaroğlu olması tesadüf değil. Cumhuriyet Halk Partisiyle Alevilerin patolojik ve sorunlu ilişkisi, ilk defa sarihlikle ve içeriden biri tarafından ele alınıyor.
"Alevilerin Kemalizmle İmtihanı" kitabı
Alevilerin Kemalizmle İmtihanı isimli kitabının özetini ve Cafer Solgun yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Alevilerin Kemalizmle İmtihanı kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Cafer Solgun isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.
x