Takip edin :
Güncelleme : 25.9.2020 04:08 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Makina Bilgisi

Makina Bilgisi
Kitap Adı
:
Makina Bilgisi
Barkod
:
9786053951933
Basım Tarihi
:
Sayfa
:
162
Boyut
:
160-235
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
821
Makina Bilgisi özeti
Nobel Yayınevi, Prof. Dr. Cahit Kurbanoğluna ait Transport Tekniği, Makina Elemanları ve Makina Bilgisi kitaplarını yayınlamaktadır. Mevcudu biten Makina Bilgisi; bazı değişiklikler ve ilavelerle tekrar okuyucuları ile buluşmaktadır. Kitap teknoloji ve mühendislik ile ilgilenenlerin kolay kullanabilecekleri, sade ve pratik bilgilerle donatılmıştır. Makina Bilgisi, hem konstrüksiyon bilgisi, hem çeşitli makinaların tanıtımı hem de basit hesaplar sunmaktadır. Bu mütevazı haliyle teknik kültür iletimini sağlamada ve ilgi duyanları makinalarla tanıştırmada bir rol üstlenmektedir. "Marifet iltifata tabidir." cümlesinden yola çıkarak bundan sonra daha iyilerinin hizmete sunulması en büyük dileğimizdir.
"Cahit Kurbanoğlu" diğer kitapları
"Makina Bilgisi" kitabı
Makina Bilgisi isimli kitabının özetini ve Cahit Kurbanoğlu yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Makina Bilgisi kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Cahit Kurbanoğlu isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.