Takip edin :
Güncelleme : 18.6.2019 13:51 - Salı
Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Kayıp Sembol (Ciltli)

Kayıp Sembol (Ciltli)
Kitap Adı
:
Kayıp Sembol (Ciltli)
Barkod
:
9789752112674
Basım Tarihi
:
2010-12
Sayfa
:
512
Boyut
:
205-255
Kapak Türü
:
Şömiz Kapak
Kağıt Türü
:
Kuşe
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
446
Kayıp Sembol (Ciltli) özeti
Dan Brownın son romanı Kayıp Sembol şimdi resimli-ciltli özel baskısıyla okurlarla yeniden buluşuyor. Sevdiklerinize mükemmel bir yeni yıl armağanı Dan Brown; Da Vinci Şifresi, Melekler ve Şeytanlardan sonra Kayıp Sembolde insanlığın yüzyıllardır beklediği bir gerçeğin peşinde... Harvard Simgebilim Profesörü Robert Langdon, Kongre Binasında konferans vermesi için yakın bir arkadaşından davet alır. Ancak, Washingtona varır varmaz oldukça garip bir durumla karşı karşıya kalan profesör, kendini korkunç bir oyunun ortasında bulur.Kongre Binasına bırakılmış olan bir sembolün -yakın arkadaşı Peter Solomonın kesik eli- varlığını haber veren bir telefon, Langdonı hiç de yabancısı olmadığı bir dünyaya davet etmektedir. Antikçağlarda kullanılan bu sembolik çağrı, daveti alan kişiyi ezoterik bilgeliğin hüküm sürdüğü, çok eskilerde kalmış kayıp bir dünyaya sürükleyecektir. Sonu belli olmayan bu mistik daveti arkadaşını kurtarmak için kabul eden Langdon, bir anda masonik sırların, saklı kalmış tarihin ve o güne dek görmediği yerlerin gizli dünyasında inanılmaz bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Artık cevaplanması gereken sorular vardır: İnsanlığın Altın Çağı, açılmaması gereken bir kapının aralığından sırlarıyla birlikte yok mu olacak, yoksa hikmetin ışığında tüm soruların cevapları mı bulunacaktır?...
"Kayıp Sembol (Ciltli)" kitabı
Kayıp Sembol (Ciltli) isimli kitabının özetini ve Dan Brown yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Kayıp Sembol (Ciltli) kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Dan Brown isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.
x