Takip edin :
Güncelleme : 7.7.2020 05:12 - Salı
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Meleklerden Cevaplar

Meleklerden Cevaplar
Kitap Adı
:
Meleklerden Cevaplar
Barkod
:
978-605-5675-15-8
Basım Tarihi
:
Haziran 2010
Sayfa
:
339
Boyut
:
Kapak Türü
:
Kağıt Türü
:
Dil
:
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
753
Meleklerden Cevaplar özeti
Hayata dair birçok soruya Meleklerden Cevaplar ? Ruhani sorulardan dünyevi sorunlara, kişisel meselelerden toplumsal olaylara kadar melekler biz insanlara pek çok alanda yol gösteriyor. Daha doğrusu, onlarla iletişime geçmesini bilenlere? İnsanın içinde bir enerji var mıdır ve ortaya çıkarılabilir mi? Ruh nedir? İnsan yaşarken başka âlemlere seyahat edebilir mi? 2012 ve Kayıp Kıta Atlantis gibi efsaneler gerçek mi? Büyük savaşların, felaketlerin ve katliamların varlığı nasıl açıklanabilir? Rüyalar ruhani bir amaca hizmet eder mi? Karma borcunuzu nasıl ödersiniz? Öleceğiniz zamanı hissedebilir misiniz? Bu kitapta yer alan kısa kısa cevaplar ve ilham verici öykülerle Meleklerin rehberliğinde zor durumların üstesinden gelecek ve içinizdeki gücü ortaya çıkaracaksınız.Diana Cooper; terapist, şifacı ve yazardır. Yaşama pozitif bakışı, anlaşılır tarzı ve bilgeliğiyle milyonlarca insana ruhani potansiyellerini kullanmaları yönünde ilham vermektedir.
"Diana Coope" diğer kitapları
"Meleklerden Cevaplar" kitabı
Meleklerden Cevaplar isimli kitabının özetini ve Diana Coope yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Meleklerden Cevaplar kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Diana Coope isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.