Takip edin :
Güncelleme : 25.9.2020 02:29 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

1 Mayısın Kısa Tarihçesi Alman ve Uluslararası İşçi Hareketinin 1 Mayıs Kutlamaları

1 Mayısın Kısa Tarihçesi  Alman ve Uluslararası İşçi Hareketinin 1 Mayıs Kutlamaları
Kitap Adı
:
1 Mayısın Kısa Tarihçesi Alman ve Uluslararası İşçi Hareketinin 1 Mayıs Kutlamaları
Barkod
:
9789757919407
Basım Tarihi
:
2008
Sayfa
:
182
Boyut
:
140-200
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
620
1 Mayısın Kısa Tarihçesi Alman ve Uluslararası İşçi Hareketinin 1 Mayıs Kutlamaları özeti
Elinizdeki kitap uluslararası emek hareketinin 1 Mayıs üzerinden yükselen 8 saatlik iş günü mücadelesini anlatmaktadır. Ancak burada anlatılan sadece 1 Mayıs değildir. Aynı zamanda bir bütün olarak ezenler ve ezilenler arasında tarih boyunca süregiden sınıf mücadelesinin geldiği evrenin de tarihidir. 1 Mayısın sınıf mücadelesiyle nasıl kopmaz bir bağ içinde olduğu, anlatılan dönemin siyasal - ekonomik konjonktürü ve buna bağlı gelişmeler, başta Alman işçi sınıfı olmak üzere, uluslararası içşi sınıfının mücadeleleri üzerinden sunulmaktadır.
"Dieter Fricke" diğer kitapları
"1 Mayısın Kısa Tarihçesi Alman ve Uluslararası İşçi Hareketinin 1 Mayıs Kutlamaları" kitabı
1 Mayısın Kısa Tarihçesi Alman ve Uluslararası İşçi Hareketinin 1 Mayıs Kutlamaları isimli kitabının özetini ve Dieter Fricke yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. 1 Mayısın Kısa Tarihçesi Alman ve Uluslararası İşçi Hareketinin 1 Mayıs Kutlamaları kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Dieter Fricke isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.