Takip edin :
Güncelleme : 25.9.2020 03:10 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Gönül Irmağı Koşulsuz Paylaşım Yasaları

Gönül Irmağı  Koşulsuz Paylaşım Yasaları
Kitap Adı
:
Gönül Irmağı Koşulsuz Paylaşım Yasaları
Barkod
:
9786051276076
Basım Tarihi
:
2013-3
Sayfa
:
156
Boyut
:
130-200
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
650
Gönül Irmağı Koşulsuz Paylaşım Yasaları özeti
Elinizde tuttuğunuz kitap, uzun, taşları sabırla döşenmiş, yüzlerce kişinin emeğiyle oluşturulmuş bir birikimin; bir yolun hikayesi. İçinde gülen çocukların olduğu bir kitap bu. Ama okuyacaklarınız güzel anların bir toplamı değil. TOÇEVin kurucusu ve başkanı Ebru Uygunun genç bir kızken çıktığı yolda öğrendiklerinin yansıması. Bu kitap yeni kurulan veya kurulacak STKlara bir rehber niteliğinde. Sivil Toplum Kuruluşu olmanın bütün sorumluluklarını taşıyan TOÇEVin adım adım nasıl büyüdüğünü, nelerin üstesinden geldiğini ve belki daha önemlisi nasıl üstesinden geldiğini anlatıyor Ebru Uygun. Bunu yaparken yaşadıklarından örnekler veriyor; bütün bir kitabı deneyimleriyle örüyor. Kelimenin tam anlamıyla yoktan var olan TOÇEVin gönüllü olmak isteyenlere, nereye gideceğini bilemeyen örgütlenmelere naçizane bir sunusu. "TOÇEV yıllar içinde yarattığı birikimle çocuklara, topluma dokunmaya devam ediyor. Onun yaratıcı dünyasından esinlenmek isterseniz kitabın kapağını aralayın. Uzun soluklu bir mücadelenin tüm izlerini bulacaksınız."
"Gönül Irmağı Koşulsuz Paylaşım Yasaları" kitabı
Gönül Irmağı Koşulsuz Paylaşım Yasaları isimli kitabının özetini ve Ebru Uygun yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Gönül Irmağı Koşulsuz Paylaşım Yasaları kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Ebru Uygun isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.