Takip edin :
Güncelleme : 23.9.2020 09:48 - Çarşamba
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Bağırmadan, Azarlamadan ve Yalvarmadan Çocuğunuzla İşbirliği Yapın!

Bağırmadan, Azarlamadan ve Yalvarmadan Çocuğunuzla İşbirliği Yapın!
Kitap Adı
:
Bağırmadan, Azarlamadan ve Yalvarmadan Çocuğunuzla İşbirliği Yapın!
Barkod
:
9786053843573
Basım Tarihi
:
2011-3
Sayfa
:
304
Boyut
:
135-215
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
748
Bağırmadan, Azarlamadan ve Yalvarmadan Çocuğunuzla İşbirliği Yapın! özeti
Anne-Baba olmak dünyanın en zor mesleğidir. Bu nedenle, işbirliğinin hâkim olduğu bir atmosfer yaratmak, tüm aile için şifalıdır. Yalvarıyor, bağırıp çağırıyor ya da azarlayıp gerektiğinde cezalandırıyorsunuz ama çocuğunuz yine de size meydan mı okuyor? Kendinizi çaresiz hissedip sinir krizinin eşiğine geldiğiniz anlar oluyor mu? Çocuk-ev-iş derken koşuşturmaktan bitap düşüp kendinize zaman ayıramıyor musunuz? Paniklemeyin; Çocuğunuzla İşbirliği Yapın imdadınıza yetişiyor! Çünkü; Çocuklarınızla daha etkili bir iletişim kurmanıza yardımcı oluyor, Sevgi dolu ve destekleyici bir tutumla çocuklarınızı disipline etmeyi ve kötü davranışlarının, nasıl sonlanacağını onlara anlatmayı öğretiyor, Öfkenizi nasıl dindirebileceğinizi -ya da kontrol edebileceğinizi- ve nasıl soğukkanlı kalabileceğinizin pratik yollarını gösteriyor, Önerdiği teknikleri uyguladıkça çileden çıkacağınız anların gittikçe azalmasını sağlıyor. Ve en önemlisi, kendinizi daha iyi hissetmeniz ve eşinize zaman ayırabilmeniz için ipuçları veriyor. Bu kitapta yer alan araç ve becerilerle mutlu, kendine güvenen, disiplinli çocuklar yetiştirme hedefine ulaşabilir ve bu süreçten keyif alabilirsiniz!
"Bağırmadan, Azarlamadan ve Yalvarmadan Çocuğunuzla İşbirliği Yapın!" kitabı
Bağırmadan, Azarlamadan ve Yalvarmadan Çocuğunuzla İşbirliği Yapın! isimli kitabının özetini ve Elizabeth Pantley yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Bağırmadan, Azarlamadan ve Yalvarmadan Çocuğunuzla İşbirliği Yapın! kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Elizabeth Pantley isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.