Takip edin :
Güncelleme : 17.2.2020 02:41 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

OKS: Orta ve İleri Düzey İçin Briç Overcalllar ve Kompetitif Konuşmalar Sistemi

OKS: Orta ve İleri Düzey İçin Briç  Overcalllar ve Kompetitif Konuşmalar Sistemi
Kitap Adı
:
OKS: Orta ve İleri Düzey İçin Briç Overcalllar ve Kompetitif Konuşmalar Sistemi
Barkod
:
9786054337361
Basım Tarihi
:
2011-4
Sayfa
:
623
Boyut
:
165-245
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
698
OKS: Orta ve İleri Düzey İçin Briç Overcalllar ve Kompetitif Konuşmalar Sistemi özeti
Bricin, bir ortakla birlikte oluşturulacak anlaşmalarla oynanması gerektiği kompetiif konuşmalar sırasında kendini çok belli eder. Kompetitif konuşmalar, bricin, defanstan sonraki en zor kısmıdır. Ülkemizde oyuncular, ortaklarıyla birlikte çalışmaya ayırdıkları zamanın büyük bölümünü, serbest sekans konuşma sistemlerine harcarlar. Kompetitif konuşmalara ise az ilgi gösterirler. Bu, başarıyı azaltan sebeplerin başında gelir. Bu kitapta, önce agresif overcall stili ve sonrasında ancak bu stille yapılabilecek olan kompetitif konuşmalar yer alıyor. OKS, bricin kompetitif konuşmalar kısmındaki anlayışınızı, önemli ölçüde değiştirecektir.
"OKS: Orta ve İleri Düzey İçin Briç Overcalllar ve Kompetitif Konuşmalar Sistemi" kitabı
OKS: Orta ve İleri Düzey İçin Briç Overcalllar ve Kompetitif Konuşmalar Sistemi isimli kitabının özetini ve Ethem Urkaç yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. OKS: Orta ve İleri Düzey İçin Briç Overcalllar ve Kompetitif Konuşmalar Sistemi kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Ethem Urkaç isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.