Takip edin :
Güncelleme : 17.2.2020 02:40 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Fa Ustanın Kemanları 9 Yaş ve Üzeri

Fa Ustanın Kemanları  9 Yaş ve Üzeri
Kitap Adı
:
Fa Ustanın Kemanları 9 Yaş ve Üzeri
Barkod
:
9789753101332
Basım Tarihi
:
2013-4
Sayfa
:
180
Boyut
:
140-200
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
1032
Fa Ustanın Kemanları 9 Yaş ve Üzeri özeti
Fa Usta karısının ölümünden sonra hayata küsmüş dünyanın en iyi keman yapım ustası. Mifa, onun oğlu. Lare, Solfasol Ülkesinin küçük prensesi; keman çalmayı çok istiyor ama geleneklere göre kız çocukları keman çalamaz. Refa ise onun ağabeyi, çok iyi keman çalması gerekiyor ama onun istediği tek şey kurbağaları incelemek. Tabii bir de Solfasol Ülkesini çekemeyen komşu ülke Remidonun kralı Kral Remi var... Olaylar 343. Solfej Şenliklerinde Kral Reminin Solfasol Ülkesine yapacağı ziyaretle başlıyor... Fa Ustanın Kemanları cinsiyet ayrımcılığına, çalışmak ve başarmak kavramlarına, hayallerimizin peşinden koşmaya, dürüstlüğe ayna tutan duygusal bir metin...
"Fa Ustanın Kemanları 9 Yaş ve Üzeri" kitabı
Fa Ustanın Kemanları 9 Yaş ve Üzeri isimli kitabının özetini ve Fatih Erdoğan yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Fa Ustanın Kemanları 9 Yaş ve Üzeri kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Fatih Erdoğan isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.