Takip edin :
Güncelleme : 23.9.2020 09:13 - Çarşamba
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Sorumluluk Sahibi ve Saygılı Çocuklar Yetiştirmek

Sorumluluk Sahibi ve Saygılı Çocuklar Yetiştirmek
Kitap Adı
:
Sorumluluk Sahibi ve Saygılı Çocuklar Yetiştirmek
Barkod
:
9786053845805
Basım Tarihi
:
2013-2
Sayfa
:
352
Boyut
:
135-210
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
3. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
633
Sorumluluk Sahibi ve Saygılı Çocuklar Yetiştirmek özeti
Sorumluluk Sahibi ve Saygılı Çocuklar Yetiştirmek doğruluğu kanıtlanmış tavsiyeler vermekte, anne babaların hem birbirleri hem de çocukları ile doğru iletişim kurmasını sağlamaktadır. Günümüz çocuklarının en büyük problemlerini belirleyip pek çok çözüm önerileri sunmakta, çocukların davranış problemlerini kalıcı ve olumlu yönde değiştirmektedir. Ele alınan konulardan bazıları: Sorumluluklarını Yerine Getirme Tuvalet Eğitimi Sosyalleşme Öfke Kontrolü Uyku ve Yemek Düzeni Aile İçi İletişim
"Gail Reich" diğer kitapları
"Sorumluluk Sahibi ve Saygılı Çocuklar Yetiştirmek" kitabı
Sorumluluk Sahibi ve Saygılı Çocuklar Yetiştirmek isimli kitabının özetini ve Gail Reich yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Sorumluluk Sahibi ve Saygılı Çocuklar Yetiştirmek kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Gail Reich isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.