Takip edin :
Güncelleme : 7.7.2020 06:05 - Salı
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Toplum Sağlığı Hemşireliği

Toplum Sağlığı Hemşireliği
Kitap Adı
:
Toplum Sağlığı Hemşireliği
Barkod
:
9799758982089
Basım Tarihi
:
2012-9
Sayfa
:
296
Boyut
:
165-245
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
851
Toplum Sağlığı Hemşireliği özeti
Toplum sağlığı hemşireliği (halk sağlığı hemşireliği) hemşirelik içinde özel bir alan olarak kabul edilir. Çünkü, diğer hemşirelik alanlarından farklı olarak toplum sağlığı hemşireleri, genellikle tedavi hizmetlerinin verildiği hastaneler dışında, toplum içinde çalışırlar; Sağlığın temel amacı doğrultusunda kişi, aile, grup ve toplumların sağlıklarının devam ettirilmesi ve geliştirilmesi, hasta olanların tedavisi ve tedavi edilenlerin arta kalan güçlerini kullanabilmeleri için rehabilitasyon çalışmalarını sürdürürler.
"Gülümser Kubilay" diğer kitapları
"Toplum Sağlığı Hemşireliği" kitabı
Toplum Sağlığı Hemşireliği isimli kitabının özetini ve Gülümser Kubilay yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Toplum Sağlığı Hemşireliği kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Gülümser Kubilay isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.