Takip edin :
Güncelleme : 3.8.2020 14:25 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Babam Mevdudi Meyvesi Bol Gölgesi Geniş Ağaç

Babam Mevdudi  Meyvesi Bol Gölgesi Geniş Ağaç
Kitap Adı
:
Babam Mevdudi Meyvesi Bol Gölgesi Geniş Ağaç
Barkod
:
9786055793449
Basım Tarihi
:
2011-2
Sayfa
:
185
Boyut
:
115-215
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
726
Babam Mevdudi Meyvesi Bol Gölgesi Geniş Ağaç özeti
Anlatacaklarım gün gelip esen rüzgârlarla nisyan duvarları ardında silinip gidecek öylesine hatıralar değildir. İslam Şehidi Seyyid Kutubun Fi Zılalil Kuran da Büyük Müslüman olarak nitelediği cesur bir kahramanın hayat hikâyesidir. Büyük bir anne-baba ve oğulları tarafından hayatın sayfalarına nakşedilen bir sabır ve sebat öyküsüdür. Çağdaş İslam uyanışının şafağı, dokuz çocuk ve yaşlı ninelerinin yaşadığı bir evden yükselmişti. Evin hasta hanımı nefes darlığından muzdaripti. Acaba bu geminin yolcuları hayata nasıl devam edeceklerdi? Daha en başta sabır ipine sarılmaktan vazgeçip yılacaklar mıydı? Yoksa bugün şahit olduklarımızı görelim diye olabildiğince yelkenlinin ipine mi asılacaklardı?
"Hamira Mevdudi" diğer kitapları
"Babam Mevdudi Meyvesi Bol Gölgesi Geniş Ağaç" kitabı
Babam Mevdudi Meyvesi Bol Gölgesi Geniş Ağaç isimli kitabının özetini ve Hamira Mevdudi yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Babam Mevdudi Meyvesi Bol Gölgesi Geniş Ağaç kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Hamira Mevdudi isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.