Takip edin :
Güncelleme : 7.7.2020 05:36 - Salı
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Yenidoğan Hemşireliği

Yenidoğan Hemşireliği
Kitap Adı
:
Yenidoğan Hemşireliği
Barkod
:
9786054431120
Basım Tarihi
:
2012
Sayfa
:
386
Boyut
:
190-245
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
1. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
1083
Yenidoğan Hemşireliği özeti
Yenidoğan bebek sağlığının korunmasında çocuk hekimleri ve neonatoloji uzmanlarının yanı sıra hemşireler çok önemlidir. Hemşire bakımının yeterli olmadığı bir yerde yenidoğan sağlığı hizmetlerinden söz edilemez. Ülkemizde son yıllarda neonatoloji uzmanlarının eğitimlerine önem verilmekte, sayıları arttırılmaya çalışılmaktadır. Buna karşılık yenidoğan sağlığı konusunda eğitilmiş hemşirelerin varlığından henüz söz edilmesi mümkün değildir. Sunduğumuz bu kitap konu ile ilgili çalışmalar yapanlara yardımcı olmak için İngilizce orjinalinden çevrilmiştir. Yararlı olacağını düşünüyoruz.
"Helen Yeo" diğer kitapları
"Yenidoğan Hemşireliği" kitabı
Yenidoğan Hemşireliği isimli kitabının özetini ve Helen Yeo yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Yenidoğan Hemşireliği kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Helen Yeo isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.