Takip edin :
Güncelleme : 25.9.2020 03:27 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Psikolojide Bilimsel Yöntem

Psikolojide Bilimsel Yöntem
Kitap Adı
:
Psikolojide Bilimsel Yöntem
Barkod
:
9789757206248
Basım Tarihi
:
1998
Sayfa
:
384
Boyut
:
165-240
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
1. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
945
Psikolojide Bilimsel Yöntem özeti
Bu kitapta Bilimsel Yöntemle ilgili ancak belirli sayıdaki kavramları ve başlıca bilgi toplama yol veya tekniklerini ana çizgileriyle tanıtmaya çalıştık. (Başlarkenden) Bu kitapta, genel olarak, "Davranış Bilimlerinde Bilimsel Yöntem" konusu ele alınacaktır. Bu başlık altında, bilimin, bilimi belirleyen özelliğin ve bilimsel yöntemin ne olduğu, bilimin insana hangi yönlerden üstünlük sağladığı, Psikolojinin bir doğa bilimi olarak bilimsel prensip ve yöntemleri nasıl uyguladığı anlatılmaya çalışılacak ve bazı uygulama örnekleri verilecektir. (Konudan)
"Psikolojide Bilimsel Yöntem" kitabı
Psikolojide Bilimsel Yöntem isimli kitabının özetini ve İ. Alev Arık yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Psikolojide Bilimsel Yöntem kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. İ. Alev Arık isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.