Takip edin :
Güncelleme : 25.9.2020 03:44 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Örgütsel Davranış İnsanın Üretim Gücü

Örgütsel Davranış  İnsanın Üretim Gücü
Kitap Adı
:
Örgütsel Davranış İnsanın Üretim Gücü
Barkod
:
9789944495110
Basım Tarihi
:
Sayfa
:
424
Boyut
:
150-220
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
3. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
611
Örgütsel Davranış İnsanın Üretim Gücü özeti
ESER HAKKINDA YAZILAN TANITIM YAZILARI Bu kitap, yazarın birbirini tamamlayan iki kitabının ikincisidir. Birinci kitap, "Yönetimde İnsan İlişkileri: Yönetsel Davranış" adını taşımakta ve işgörenlerin insanca yönetimi için gereken ilke ve yöntemleri sunmaktadır. Bu kitap ise, insanların çalışmak için bir örgüte girdikten sonra nasıl davrandıklarını tanıtmayı ve üretim davranışlarını verimli kılmak için gerekli ve ilke ve kuralları sunmayı amaçlamaktadır. Giriş Bölümünde Örgütsel Davranış Bilimi tanıtılmaktadır. Birinci Kesim´de ürün üreten insanın kimliği, çalışma çağı, kişiliği; üretmeye güdülenmesi; ürün üretmek için harcadığı devimsel, bilişsel ve duygusal gücü; ürün üretmeyi öğrenmesi; örgüte uyum sağlaması açıklanmaktadır.
"Örgütsel Davranış İnsanın Üretim Gücü" kitabı
Örgütsel Davranış İnsanın Üretim Gücü isimli kitabının özetini ve İbrahim Ethem Başaran yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Örgütsel Davranış İnsanın Üretim Gücü kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. İbrahim Ethem Başaran isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.