Takip edin :
Güncelleme : 17.2.2020 02:40 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Sağlık Alanına Özel İstatistiksel Yöntemler

Sağlık Alanına Özel İstatistiksel Yöntemler
Kitap Adı
:
Sağlık Alanına Özel İstatistiksel Yöntemler
Barkod
:
9789757527319
Basım Tarihi
:
2006-5
Sayfa
:
283
Boyut
:
160-240
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
622
Sağlık Alanına Özel İstatistiksel Yöntemler özeti
Sağlık alanında kullanılan istatistiksel yöntemleri iki ana grupta toplayacak olursak; birinci gruba diğer bilim kollarının da kullandığı "Genel İstatistik" yöntemlerini, ikinci gruba ise sadece sağlık alanında kullanılan "Sağlık Alanına Özel İstatistiksel" yöntemleri koyabiliriz. Bu kitabın kapsamına ikinci grup, "Sağlık alanına Özel İstatistiksel Yöntemler" alınmıştır. Şimdiye değin yazılan istatistik ya da bioistatistik kitaplarının sonuna genellikle "Hayati İstatistikler" ismiyle yalnız ölümler ve doğumların incelenmesiyle ilgili bir kaç istatistiksel yöntem konmakta ve diğerlerine yer verilmemekteydi.
"Sağlık Alanına Özel İstatistiksel Yöntemler" kitabı
Sağlık Alanına Özel İstatistiksel Yöntemler isimli kitabının özetini ve Kadir Sümbüloğlu yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Sağlık Alanına Özel İstatistiksel Yöntemler kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Kadir Sümbüloğlu isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.