Takip edin :
Güncelleme : 18.6.2019 13:52 - Salı
Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Bin Muhteşem Güneş (Cep Boy)

Bin Muhteşem Güneş (Cep Boy)
Kitap Adı
:
Bin Muhteşem Güneş (Cep Boy)
Barkod
:
9789752895430
Basım Tarihi
:
2012-10
Sayfa
:
375
Boyut
:
105-170
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
315
Bin Muhteşem Güneş (Cep Boy) özeti
Nereye giderseniz gidin, ülkeniz peşinizden gelir. Artık siz orada yaşamasanız da o içinizde yaşar. Afganistanın Khaled Hosseinide yaşadığı gibi Bin Muhteşem Güneş, ilk romanı Uçurtma Avcısıyla tüm dünyada inanılmaz bir başarı yakalayan Hosseininin ikinci romanı. Yazar bu romanında da yine doğduğu toprakları anlatıyor. Bu kez iki kadının kesişen yaşamları ve dostlukları üzerinden Küçük yaşta evlendirilen kızlar, çocuğu olmayan kadınlar, babaya ya da çocukluk arkadaşına duyulan, geçmişe gömülmüş aşklar Khaled Hosseini, hasreti, dostluğu, aşkı ve insanlığı en iyi anlatan yazarlardan. Başarıyla kurduğu olay örgüsüyle, çıkmaz yolların nasıl düzlüklere açılabileceğini gösteren yaratıcı bir kalem. Bin Muhteşem Güneş, kelimenin tam anlamıyla "beklenen" bir roman
"Bin Muhteşem Güneş (Cep Boy)" kitabı
Bin Muhteşem Güneş (Cep Boy) isimli kitabının özetini ve Khaled Hosseini yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Bin Muhteşem Güneş (Cep Boy) kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Khaled Hosseini isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.
x