Takip edin :
Güncelleme : 18.6.2019 13:53 - Salı
Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Bin Muhteşem Güneş

Bin Muhteşem Güneş
Kitap Adı
:
Bin Muhteşem Güneş
Barkod
:
9789752894846
Basım Tarihi
:
2013-2
Sayfa
:
430
Boyut
:
135-195
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
544
Bin Muhteşem Güneş özeti
Nereye giderseniz gidin, ülkeniz peşinizden gelir. Artık siz orada yaşamasanız da o içinizde yaşar. Afganistanın Khaled Hosseinide yaşadığı gibi Bin Muhteşem Güneş, ilk romanı Uçurtma Avcısıyla tüm dünyada inanılmaz bir başarı yakalayan Hosseininin ikinci romanı. Yazar bu romanında da yine doğduğu toprakları anlatıyor. Bu kez iki kadının kesişen yaşamları ve dostlukları üzerinden Küçük yaşta evlendirilen kızlar, çocuğu olmayan kadınlar, babaya ya da çocukluk arkadaşına duyulan, geçmişe gömülmüş aşklar Khaled Hosseini, hasreti, dostluğu, aşkı ve insanlığı en iyi anlatan yazarlardan. Başarıyla kurduğu olay örgüsüyle, çıkmaz yolların nasıl düzlüklere açılabileceğini gösteren yaratıcı bir kalem. Bin Muhteşem Güneş, kelimenin tam anlamıyla "beklenen" bir roman
"Bin Muhteşem Güneş" kitabı
Bin Muhteşem Güneş isimli kitabının özetini ve Khaled Hosseini yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Bin Muhteşem Güneş kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Khaled Hosseini isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.
x