Takip edin :
Güncelleme : 7.7.2020 06:13 - Salı
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Adım Adım Kekler Her Aşaması Fotoğraflı Görsel Tarifler

Adım Adım Kekler  Her Aşaması Fotoğraflı Görsel Tarifler
Kitap Adı
:
Adım Adım Kekler Her Aşaması Fotoğraflı Görsel Tarifler
Barkod
:
9786051065892
Basım Tarihi
:
2013-2
Sayfa
:
195
Boyut
:
200-240
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
717
Adım Adım Kekler Her Aşaması Fotoğraflı Görsel Tarifler özeti
MÜKEMMEL TASARIM, pırıl pırıl bir baskı her sayfasında çok güzel anlatımlı her tarifin fotoğrafının yer aldığı tamamı 135 gr kuşe, renkli, resimli BASKI, CİLT VE İÇERİĞİYLE HERKESİN SAHİP OLMAK İSTEYECEĞİ BİR KİTAP Kolay anlaşılır ve açık 125ten fazla tarif. Tüm teknikleri her aşamada adım adım fotoğraflarla açıklayan yeni bir tarz. Dünyanın en çok sevilen gündelik kekleri ve kutlama kekleri, küçük kekler, bisküviler, kurabiyeler ve dilimler.
"Adım Adım Kekler Her Aşaması Fotoğraflı Görsel Tarifler" kitabı
Adım Adım Kekler Her Aşaması Fotoğraflı Görsel Tarifler isimli kitabının özetini ve Kolektif yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Adım Adım Kekler Her Aşaması Fotoğraflı Görsel Tarifler kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Kolektif isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.