Takip edin :
Güncelleme : 17.2.2020 02:41 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Burdur Müzeleri ve Ören Yerleri / Burdur Museum And Sıtes

Burdur Müzeleri ve Ören Yerleri / Burdur Museum And Sıtes
Kitap Adı
:
Burdur Müzeleri ve Ören Yerleri / Burdur Museum And Sıtes
Barkod
:
9789750812576
Basım Tarihi
:
2007-8
Sayfa
:
200
Boyut
:
210-295
Kapak Türü
:
Ciltli
Kağıt Türü
:
Kuşe
Dil
:
Türkçe, İngilizce
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
602
Burdur Müzeleri ve Ören Yerleri / Burdur Museum And Sıtes özeti
Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık A.Ş., T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü ile yürüttüğü projelere bir yenisi daha eklendi. Türkiye de bulunan müzeler, müzelerin eser grupları ve antik yerleşimleri ile bulunduğu şehirler hakkında detaylı gezi bilgisi veren müze rehberlerine "Burdur Müzeleri ve Ören Yerleri" kitap- katalog halinde yayımlandı. H.Ali Ekinci,M.Oral Erbay, Alime Çankaya , Gonca Gülseven ve Prof . Dr. Mehmet Özsaitin hazırladığı katalog rehberin editörlüğünü Dr. Fahriye Bayram ve Dr. Adil Özme yapmıştır. 5 yıl önce Yapı Kredi Vedat Nedim Tör Müzesi ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı,Müzeler Genel Müdürlüğü müzelerinin ortaklaşa başlattığı proje kapsamında daha önce Erzurum, Sivas, Malatya, Van, Edirne müze rehberleri yayımlanmıştı. Yayıma hazırlanmakta olan Afyonkarahisar ve Kayseri Müze katalogları da çok yakında çıkacaktır. (Tanıtım bülteninden)
"Burdur Müzeleri ve Ören Yerleri / Burdur Museum And Sıtes" kitabı
Burdur Müzeleri ve Ören Yerleri / Burdur Museum And Sıtes isimli kitabının özetini ve Kolektif yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Burdur Müzeleri ve Ören Yerleri / Burdur Museum And Sıtes kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Kolektif isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.