Takip edin :
Güncelleme : 7.7.2020 05:06 - Salı
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Hemşirelik Bakımında İlke ve Uygulamalar

Hemşirelik Bakımında İlke ve Uygulamalar
Kitap Adı
:
Hemşirelik Bakımında İlke ve Uygulamalar
Barkod
:
9786054523214
Basım Tarihi
:
2011-12
Sayfa
:
484
Boyut
:
150-210
Kapak Türü
:
Ciltsiz
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
569
Hemşirelik Bakımında İlke ve Uygulamalar özeti
Ülkemizde sağlık hizmeti, hasta kişiye bakım, tedavi ve düzenli bir çevre sağlamakla birlikte, onu sağlığına kavuşturmak için, gerekli olan hemşirelik bakımını en üst düzeyde verme amacına yöneliktir. Teknoloji ve tıbbi bilimlerin ilerlemesine bağlı olarak, hemşirelerin verdiği bakım yöntemlerinin de, bu ilerlemeye paralellik sağlaması gerekmektedir Bu durum; hem insan sağlığı hem de hemşirelik mesleğinin önemi ve geleceği yönünden, kaçınılmaz bir gerçek olarak kabul edilmelidir.
"Hemşirelik Bakımında İlke ve Uygulamalar" kitabı
Hemşirelik Bakımında İlke ve Uygulamalar isimli kitabının özetini ve Kolektif yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Hemşirelik Bakımında İlke ve Uygulamalar kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Kolektif isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.