Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 04:47 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Final Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Çizgiler

Final Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Çizgiler
Kitap Adı
:
Final Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Çizgiler
Barkod
:
9786055957971
Basım Tarihi
:
2009-12
Sayfa
:
40
Boyut
:
215-295
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
781
Final Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Çizgiler özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Okullarımızda uygulanan eğitim programlarında çocuklara kazandırılması hedeflenen becerilerden biri de Türkçeyi doğru, güzel ve etkili kullanma becerisidir. Bireyin kendisini yazarak tam olarak ifade edebilmesi, bunu yaparken Türkçeyi doğru, güzel ve etkili kullanması iyi bir okuyucu olması kadar önemlidir. Yazmanın; bireyin okul başarısında, sosyal yaşamında ve iş yaşamında son derece önemli bir etkisi vardır. Düzgün ve okunaklı yazma, dili kurallarına uygun ve etkileyici kullanma, bilgi ve birikimlerin doğru, anlaşılır aktarılmasına ve kişinin kendini doğru ifade etmesine olanak yaratır. Kendisini doğru ifade eden birey, hem eğitim-öğretim hem de sosyal yaşantısında başarılı olur. Yazma, bilgiden çok beceri gerektiren bir eylemdir. Bu beceriler ise uygulama ile kazanılır. Yazma becerilerinin kazanılmasında ilk aşama çizgi çalışmalarıdır. Final Erken Çocukluk Kitaplığı Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Çizgiler eğitim aracı, çizgi öğretiminde izlenen aşamalar takip edilerek hazırlanmıştır. Çeşitli çizgi çalışmaları hem satırlar üzerinde sıralanarak hem de resim kompozisyonları içinde verilmiş, çocuklarımız için eğlenceli ve yaratıcı bir eğitim aracı oluşturulmuştur. Noktaları ve kesik çizgileri birleştirerek yapılan çizgi çalışmaları çocuklarımızın küçük kaslarının motor gelişimine katkı sağlayacak, bu sayede ilköğretime hazırlanmalarında çok önemli olan kalem tutma becerisinin gelişmesine yardımcı olacaktır. Beştaş Eğitim Seti Çizgiler eğitim aracımızın, hem çocuklarımıza, hem de sizlere yararlı olması dileklerimizle
"Final Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Çizgiler" kitabı
Final Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Çizgiler isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Final Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Çizgiler kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.