Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 06:56 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Artırma Eksiltme

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Artırma Eksiltme
Kitap Adı
:
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Artırma Eksiltme
Barkod
:
9786053740049
Basım Tarihi
:
2009-12
Sayfa
:
40
Boyut
:
215-295
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
808
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Artırma Eksiltme özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Final Erken Çocukluk Kitaplığı Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Artırma Eksiltme eğitim aracımızın amacı, çocuklarımızın çok küçük yaşlarda başlayan matematik yaşantılarını olumlu kazanımlarla destekleyerek onları ilköğretime ve yaşama hazırlamaktır. Beştaş Eğitim Seti Artırma Eksiltme eğitim aracımızda; çocuklarımızın somut işlem becerilerini geliştirecek kavramları tanımasını ve basit artırma-eksiltme işlemleri yapmasını sağlamak ve böyleye ilköğretim matematiğine geçişe yardımcı, matematik gelişimine temel oluşturacak etkinliklere yer verilmiştir. Beştaş Eğitim Seti Artırma Eksiltme eğitim aracımız, artı (+), eşittir (=) ve eksi (-) işaretlerinin tanıtımıyla başlar. Önce 5 içinde sayılarla artırma ve eksiltme etkinlikleri verilir. Daha az-daha çok, büyük sayı-küçük sayı kavramlarının algılanması ve işlemlerde kullanılmasına öncelik verilir. Ayrıca 1 eksiği - 1 fazlası, sayılarla basit grafikler oluşturma, 10 içinde artırma ve eksiltme işlemleri, görsel olarak zenginlik içeren çeşitli işlem biçimleri, somut nesnelerle işlemler, kalan 0, parmak hesabıyla işlem yapma, deste kavramını kullanarak artırma işlemi yapma, sayıların yerine semboller kullanarak artırma işlemleri yapma gibi çok çeşitli etkinliklerle zenginleştirilmiştir. Bunun yanında orijinal ve çocuklarımızın hayal gücünü geliştirecek resimlerle hazırlanmış olması, onlara hem matematiği sevdirecek hem de matematik sayesinde analitik düşünme yeteneği kazandıracaktır. Beştaş Eğitim Seti Artırma Eksiltme eğitim aracımızın, hem çocuklarımıza, hem de sizlere yararlı olması dileklerimizle
"Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Artırma Eksiltme" kitabı
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Artırma Eksiltme isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Artırma Eksiltme kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.