Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 06:28 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Belirli Gün ve Haftalar

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Belirli Gün ve Haftalar
Kitap Adı
:
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Belirli Gün ve Haftalar
Barkod
:
9786053740087
Basım Tarihi
:
2010-12
Sayfa
:
50
Boyut
:
215-295
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
712
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Belirli Gün ve Haftalar özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Günümüzde, tüm dünyada ve ülkemizde erken çocukluk dönemi okul öncesi eğitimine verilen önem artmıştır. Okul öncesi eğitim gelişmiş ülkelere paralel olarak, ülkemizde de ilköğretime başlangıç aşaması olarak kabul edilmiş, planlı, programlı ve zorunlu eğitim kapsamına alınmıştır. Bu durum aileler, eğitimciler ve yayıncılar olarak bizlerin, çocuklarımıza uygun eğitim programları, uygun eğitim ortamları ve uygun eğitim araçları sunmak konusundaki sorumluluğunu da artırmaktadır. Çocukların törenlere, sınıf içi etkinliklere ve sosyal etkinliklere aktif olarak katılmaları, onların becerilerinin ve kişisel niteliklerinin gelişmesinde önemli yer tutar. Bu bakış açısıyla hazırlanan Belirli Gün ve Haftalar eğitim aracımız, günümüz eğitim programlarında çocuklara kazandırılması hedeflenen kişisel nitelikleri ve ilköğretime hazırlık becerilerini destekleyici bir içerikle oluşturulmuştur. İçerisinde öğretmenlerimiz için Belirli Gün ve Haftalar ile ilgili bilgilendirme, şiir ve şarkıların yanı sıra aynı zamanda erken çocukluk eğitimindeki çocuklarımızın yapabileceği, bu önemli günleri daha iyi kavramalarına olanak sağlayacak şekilde hazırladığımız etkinlikler yer almaktadır. Şiir ve şarkılar günümüz seçkin şair ve bestecilerinden seçilmiştir. Final Okul Öncesi Belirli Gün ve Haftalar eğitim aracımızın, hem çocuklarımıza, hem de sizlere yararlı olması dileklerimizle
"Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Belirli Gün ve Haftalar" kitabı
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Belirli Gün ve Haftalar isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Belirli Gün ve Haftalar kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.