Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 05:07 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Etkinliklerle Atatürk

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Etkinliklerle Atatürk
Kitap Adı
:
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Etkinliklerle Atatürk
Barkod
:
9786053740070
Basım Tarihi
:
2009-12
Sayfa
:
20
Boyut
:
215-295
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
1060
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Etkinliklerle Atatürk özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Etkinliklerle Atatürk eğitim aracımız; yeni Okul Öncesi Eğitim Programında yer alan Atatürk ile ilgili amaç ve kazanımlar dikkate alınarak hazırlanmış, bilgi ve anlatıma uygun görsellerle zenginleştirilmiş, bilgi dışında çocuğun uygulayabileceği etkinliklerin yer aldığı eğitici ve öğretici bir materyaldir. Etkinliklerle Atatürk eğitim aracımızdaki olgular, çocukların yaşları dikkate alınarak basit bilgiler içermektedir. Yeni Okul Öncesi Programı kapsamında; ~ Atatürkün doğum yeri, ~ Atatürkün anne ve babasının isimleri, ~ Atatürkün asker ve komutan kimliği, ~ Atatürkün çalışkanlığı, vatan ve bayrak sevgisi, çocuk sevgisi, demokrasiye, barışa verdiği önem, ~ Atatürk ilke ve inkılâpları üzerinde durulmaktadır. Etkinliklerle Atatürk eğitim aracımızla, çocuklarımız Atatürke ilişkin bilgileri öğrenirken bunları etkinliklerle pekiştirme imkânı bulacaklardır. Yeni Okul Öncesi Eğitim Programında yer alan Atatürk ile ilgili amaç ve kazanımlar: SOSYAL DUYGUSAL ALAN Amaç 15. Atatürk ile ilgili etkinliklere ilgi gösterebilme Kazanımlar 1. Atatürk ile ilgili etkinliklere katılır. 2. Atatürk ile ilgili etkinliklerde aldığı sorumlulukları yerine getirir. BİLİŞSEL ALAN Amaç 20. Atatürkü tanıyabilme Kazanımlar 1. Atatürkün hayatı ile ilgili olguları söyler. 2. Atatürkün kişisel özelliklerini söyler. Amaç 21. Atatürkün Türk toplumu için önemini açıklayabilme Kazanımlar 1. Atatürkün getirdiği yenilikleri söyler. 2. Atatürkün getirdiği yeniliklerin önemini açıklar. Final Okul Öncesi Etkinliklerle Atatürk eğitim aracımızın, hem çocuklarımıza, hem de sizlere yararlı olması dileklerimizle
"Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Etkinliklerle Atatürk" kitabı
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Etkinliklerle Atatürk isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Etkinliklerle Atatürk kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.