Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 06:09 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Kavramlar

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Kavramlar
Kitap Adı
:
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Kavramlar
Barkod
:
9786055957995
Basım Tarihi
:
2009-12
Sayfa
:
65
Boyut
:
215-295
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
771
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Kavramlar özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Erken çocukluk dönemi çocuklarımızın, tüm alanlardaki gelişimleri gibi bilişsel alandaki gelişimleri de son derece hızlıdır. Çocuklarımıza sağlayacağımız zengin ve kaliteli uyarıcı ortam; onların kavram gelişimine katkıda bulunarak kendini ifade edebilen, yaşadığı dünyayı doğru yorumlayabilen, içinde bulunduğu sosyal çevreye uyum sağlayabilen, sağlıklı kişilik yapısına sahip bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlayacaktır. Final Erken Çocukluk Kitaplığı Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Kavramlar eğitim aracımızla çocuklarımız, okul öncesi eğitim programı kapsamında yer alan tüm kavramlarla tanışma fırsatını bulacaklar. Beştaş Eğitim Seti Kavramlar eğitim aracımız, çocuklarımızın; dikkatini odaklama ve yoğunlaştırma, çevreye uyum sağlama, kendini ifade etme, problem çözme ve bilgiyi analiz, sentez, transfer etme ve değerlendirme gibi becerilerinin gelişimine katkı sağlayacak bir yayın olarak hazırlanmıştır. Çocuğumuz; kendisi ve ailesi ile ilgili bilgileri tam ve doğru kavrayabilecek, olay ya da varlıkların çeşitli özelliklerini gözlemleyebilecek, algıladıklarını hatırlayabilecek, böylece bilişsel alanının gelişmesine katkıda bulunacaktır.
"Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Kavramlar" kitabı
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Kavramlar isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Kavramlar kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.