Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 04:31 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Renkler

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Renkler
Kitap Adı
:
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Renkler
Barkod
:
9786053740018
Basım Tarihi
:
2010-12
Sayfa
:
40
Boyut
:
215-295
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
922
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Renkler özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Final Erken Çocukluk Kitaplığı Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Renkler eğitim aracımız; 5-6 yaş grubu çocuklarımızın ana ve ara renkleri tanıma, adlandırma, renk karışımları ve renk tonları hakkında bilgi sahibi olma, içinde yaşadığı çevrede ve doğadaki varlıkları renklerle ilişkilendirebilme becerilerinin gelişimini desteklemek amacıyla hazırlanmıştır. Beştaş Eğitim Seti Renkler eğitim aracımız, çocuklarımızın renk gelişimini renklerin doğayla ve yakın çevreden varlıklarla ilişkisine dayandıran etkinlikler ve eğitim yaşantıları içermektedir. Renkler eğitim aracımız, doğanın renklerle ilgili en hoş sunumlarından biri olan gökkuşağıyla başlar. Eğitim aracımızda; ana renkler, renk karışımları ile oluşan ara renkler, renk tonları nasıl oluşur temellerinden yola çıkılarak çocuğun çevredeki unsurları doğadaki renklerle ilişkilendirme, büyükleriyle birlikte doğayı gözlemleme etkinliklerine yer verilmiş; sıralama, gruplama, eşleştirme ve ayırt etme bilişsel etkinleriyle renk kavramının çeşitli yönlerden gelişimi desteklenmiştir. Çocuklarımızın renklerle kurduğu ilişki sosyal ve duygusal gelişimlerini destekleyecek, yaratıcı yaşantılara olanak tanıyacak, çizme ve boyama etkinlikleri çocuklarımızın psikomotor alanının en önemli kazanımlarında olan el-parmak kaslarının gelişimine katkı sağlayacaktır. Beştaş Eğitim Seti Renkler eğitim aracımızın, hem çocuklarımıza, hem de sizlere yararlı olması dileklerimizle
"Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Renkler" kitabı
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Renkler isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Renkler kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.