Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 05:19 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sanat Etkinliği

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sanat Etkinliği
Kitap Adı
:
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sanat Etkinliği
Barkod
:
9786053740056
Basım Tarihi
:
2009-12
Sayfa
:
80
Boyut
:
215-295
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
927
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sanat Etkinliği özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Sanat eğitiminin temel amacı; çocuğun duygusal dünyasını, estetik algısını, yaratıcılık ve hayal gücüyle ilgili becerilerini geliştirmek; görsel kültürün inceliklerini daha iyi anlamasına ve yakından tanımasına yardımcı olmak; böylece kültürel özelliklerin nesilden nesle aktarılabilmesini sağlamaktır. Günümüzde geçmiştekinden farklı olarak öğrenci merkezli, öğrencinin bilgiyi yapılandırmasına odaklanan eğitim programları uygulanmaktadır. Böylece eğitimde bireyin yaratıcılığını, hayal gücünü, uzamsal ilişkileri algılamasını ve bazı temel becerilerini geliştirmesini amaçlayan eğitim araçlarının kullanılması önem kazanmıştır. Final Erken Çocukluk Kitaplığı Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sanat Etkinliği eğitim aracı, sanat eğitimi ile ilgili programlarda bulunması gereken; ~ Estetik algılamayı geliştirme, ~ Estetik duygunun ifade edilmesine olanak verme, ~ Yaratıcılığa fırsat tanıma, ~ Kültürel özellikleri yansıtma gibi dört ana sınıflandırmayı içeren nitelikte hazırlanmıştır. Beştaş Sanat Etkinliği eğitim aracımız; çocuğun öğrenme sürecine doğrudan ve aktif katılımını sağlayan eğlenceli, geliştirici, özgün ve yaratıcı kesme, katlama, origami, mobil oluşturma vb. sanat etkinliklerden oluşmaktadır. Beştaş Sanat Etkinliği eğitim aracımızın, hem çocuklarımıza, hem de sizlere yararlı olması dileklerimizle
"Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sanat Etkinliği" kitabı
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sanat Etkinliği isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sanat Etkinliği kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.