Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 05:30 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sayılar

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sayılar
Kitap Adı
:
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sayılar
Barkod
:
9786053740032
Basım Tarihi
:
2009-12
Sayfa
:
40
Boyut
:
215-295
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
990
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sayılar özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Günümüzde, tüm dünyada ve ülkemizde erken çocukluk dönemi okul öncesi eğitimine verilen önem artmıştır. Okul öncesi eğitim gelişmiş ülkelere paralel olarak, ülkemizde de ilköğretime başlangıç aşaması olarak kabul edilmiş, planlı, programlı ve zorunlu eğitim kapsamına alınmıştır. Bu durum aileler, eğitimciler ve yayıncılar olarak bizlerin, çocuklarımıza uygun eğitim programları, uygun eğitim ortamları ve uygun eğitim materyalleri sunmak konusundaki sorumluluğunu da artırmaktadır. Final Erken Çocukluk Kitaplığı Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sayılar eğitim aracımızın amacı, çocuklarımızın çok küçük yaşlarda başlayan matematik yaşantılarını olumlu kazanımlarla destekleyerek onları ilköğretime ve tüm yaşama hazırlamaktır. Beştaş Eğitim Seti eğitim aracımızda, kitabında çocuklarımızın sayma becerilerini geliştirecek ve matematiğin bir sonraki aşaması olan artırma-eksiltme işlemlerine hazır hâle gelmelerini sağlayacak uygulamalı etkinliklere yer verilmiştir. Beştaş Eğitim Seti Sayılar eğitim aracımız, matematiğin bir parçasını teşkil eden mekân kavramlarıyla başlar. Önce kalın yazılmış sayıların üzerinden geçme, sonra kesik çizgileri birleştirme, ardından sayıları yazma çalışmalarına yer verilmiştir. 1-10 arası sayıları tanıma, nesneleri sayma, nesneleri sayılara göre gruplama ve sayı kadar nesne eşleştirme etkinliklerinin ardından; az-çok, tek-çift gibi miktar kavramları gelmektedir. Sıra sayıları, 1den 5e ve 5ten 1e sayı sıralama, 1den 10a ve 10dan 1e sayı sıralama, 1den 30a kadar olan sayıları tamamlama, sayıları 5er 5er ve 10ar 10ar sayarak 100e tamamlama etkinlikleriyle eğitim aracımız zenginleştirilmiştir. Beştaş Eğitim Seti Sayılar eğitim aracımızın, hem çocuklarımıza, hem de sizlere yararlı olması dileklerimizle
"Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sayılar" kitabı
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sayılar isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Sayılar kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.