Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 05:10 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Şekiller

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Şekiller
Kitap Adı
:
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Şekiller
Barkod
:
9786053740025
Basım Tarihi
:
2009-12
Sayfa
:
40
Boyut
:
215-295
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
696
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Şekiller özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Çocuklarımızın küçük yaşlarda çevrelerindeki nesneleri ve içinde bulundukları mekânı tanımaya yönelik ilgi ve tutumları matematik becerilerinden biri olan geometrinin temelini oluşturur. Final Erken Çocukluk Kitaplığı Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Şekiller eğitim aracımızın amacı, çocuklarımızın nesnelerin şekillerine yönelik ilgilerini ve alt yapılarını olumlu kazanımlarla destekleyerek onları ilköğretime ve tüm yaşama hazırlamaktır. Beştaş Eğitim Seti Şekiller eğitim aracımız; 5-6 yaş çocuklarımızın bilişsel alan kazanımlarında olan geometrik şekil ve kavramlarla ilgili gelişim düzeylerine uygun olarak hazırlanmıştır. Eğitim aracımızda, daire şeklinden yıldız şekline kadar verilen on bir düzlemsel şekle ek olarak çocuklarımızın somut nesnelerden hareketle edindikleri üç boyutlu algılarını desteklemek amacıyla bazı üç boyutlu geometrik cisimlere de yer verilmiştir. Geometrik şekil ve cisimlerin tanıtılması, noktalı ve izometrik alanlarda şekil çizimi, şekillerle nesnelerin eşleştirilmesi, örüntü, kenar ve köşe kavramları, şekil tamamlama, üç boyutlu cisimlerin yüzeylerinden yararlanarak şekil çizme, şekil çizmenin farklı yolları ve tangram etkinliklerini kapsayan dolu dolu bir içerikle Beştaş Şekiller zengin ve orijinal bir eğitim aracı olmuştur. Beştaş Eğitim Seti Şekiller eğitim aracımızın, hem çocuklarımıza, hem de sizlere yararlı olması dileklerimizle
"Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Şekiller" kitabı
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Şekiller isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Şekiller kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.