Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 05:48 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Tatil ve Etkinlik

Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Tatil ve Etkinlik
Kitap Adı
:
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Tatil ve Etkinlik
Barkod
:
9786053740063
Basım Tarihi
:
2009-12
Sayfa
:
40
Boyut
:
25-295
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
712
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Tatil ve Etkinlik özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Final Erken Çocukluk Kitaplığı Okul Öncesi Tatil ve Etkinlik eğitim aracımızı kullanarak hem çocuğunuzla verimli ve eğlenceli günler geçirebilir hem de tatil boyunca çocuğumuzun gelişimini destekleyecek fırsatlar yaratabilirsiniz. 60-72 aylık çocuklar için hazırladığımız tatil eğitim aracımız çocuklarımıza çeşitli etkinliklerle zengin bir içerik sunuyor. Eğitim aracımızda yer alan matematik etkinlikleri (varlıkları sayma, sıralama, gruplama, artırma ve eksiltme alıştırmaları), renklerle kavramlarla ilgili etkinlikler, noktalı ve kareli alanda çizgi ve şekil çalışmaları, okuma yazmaya hazırlık çalışmaları, boyama çalışmaları, örüntü çalışmaları, sanat etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleri, bilişsel etkinlikler, oyun ve bulmaca etkinlikleri, basit yiyecekler hazırlama, soy ağacı hazırlama, tangram gibi etkinliklerle çocuklarımızın gelişimlerinin çok yönlü olarak desteklenmesi amaçlanmıştır. Çocuklarımız, tatil kavramını tüm sihri ve eğlencesiyle yaşarken hem öğrendiklerini pekiştirme hem de bir sonraki eğitim yılına hazırlanma fırsatı bulacaklar. Final Okul Öncesi Tatil ve Etkinlik eğitim aracımızın, hem çocuklarımıza, hem de sizlere yararlı olması dileklerimizle
"Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Tatil ve Etkinlik" kitabı
Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Tatil ve Etkinlik isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Okul Öncesi Beştaş Eğitim Seti Tatil ve Etkinlik kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.