Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 05:17 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Aile Katılımı

Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Aile Katılımı
Kitap Adı
:
Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Aile Katılımı
Barkod
:
9786053740568
Basım Tarihi
:
2009-12
Sayfa
:
65
Boyut
:
215-285
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
900
Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Aile Katılımı özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Erken çocukluk döneminin okul öncesi eğitimi kapsamında yer alan çocuklar üzerinde yapılan araştırmalar; aile katılımını sağlayan programlarda yetişen çocukların gelişiminde kaydedilen olumlu etkinin kalıcı olduğunu ortaya koymaktadır. Ancak aile katılımının yer almadığı programlarda; aile programların dışında kalmakta, bu nedenle çocuğun kazandığı becerilerin kalıcılığı sağlanamamakta ve bu becerilerin günlük yaşama aktarılması mümkün olamamaktadır. Oysa erken çocuklukta uygulanan okul öncesi eğitimde en iyi yaklaşım, çocuğu tek başına değil ailesi ile birlikte bir bütün olarak ele alan yaklaşımdır. Kutupyıldızı Aile Katılımı eğitim aracımız; 4-6 yaş (48-72 ay) çocuklarımızın aileleriyle birlikte yapabilecekleri içeriği zengin, orijinal etkinliklerden hazırlanmıştır. Kutupyıldızı Aile Katılımı eğitim aracımızda; çocuklarımızın psikomotor, sosyal-duygusal, dil gelişimleri, bilişsel alanlarını ve özbakım becerilerini geliştirecek, anne ve babalarıyla yapabilecekleri etkinliklere yer verilmiştir. Kutupyıldızı Aile Katılımı eğitim aracımızın, hem çocuklarımıza hem de sizlere yararlı olması dileklerimizle
"Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Aile Katılımı" kitabı
Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Aile Katılımı isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Aile Katılımı kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.