Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 04:49 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Çizgiler 2

Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Çizgiler 2
Kitap Adı
:
Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Çizgiler 2
Barkod
:
9786053740520
Basım Tarihi
:
2010-12
Sayfa
:
60
Boyut
:
215-285
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
713
Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Çizgiler 2 özeti
Değerli Eğitimciler, Anne ve Babalar, Kutupyıldızı Çizgiler 2 eğitim aracımız; 4-6 yaş (48-72 ay) çocuklarımızın gelişim düzeylerine göre hazırlanmıştır. Eğitim aracımızla çocuklarımızın küçük kaslarının motor gelişimine yardımcı olup, el becerilerinin gelişmesini sağlayarak okuma-yazmaya hazırlık yapmalarına rehberlik etmek amaçlanmıştır. Kutupyıldızı Çizgiler 2 eğitim aracımız iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde çizgi alıştırmaları, ikinci bölümde yazı yazmaya hazırlık çalışmaları yer almaktadır. Kutupyıldızı Çizgiler 2 eğitim aracımızdaki çizgi çalışmaları tamamlandığında ilköğretim 1. Sınıfa başlayacak olan çocuklarımızın yazmaya uyumları ve 1. sınıf programlarındaki yazma kurallarına daha erken yaşta adapte olmaları hedefi gerçekleştirilmiş olacaktır. 1. sınıf programındaki yazma kuralları aşağıda verilmiştir: Yazmak için hazırlık yapar. Kelimeler, cümleler ve satırlar arasında uygun boşluk bırakır. Bitişik eğik yazı harflerini kurallarına uygun yazar. Bütün yazıları bitişik eğik yazı ile yazar. Matematiksel ifadeleri doğru yazar. Anlamlı ve kurallı cümleler yazar. Yazılarında noktalama işaretlerini doğru ve yerinde kullanır. Yazılarında yazım kurallarını uygular. Sayfa düzenine ve temizliğine dikkat eder. Çocuklarımız, yazma kurallarını öğrenerek ilköğretim başlangıcında zorlanmayacak ve yazma hevesi kazanacaklardır. Kazandıkları bu hevesle ileride kendilerini yazarak ifade etmenin de zevkine varacaklardır. Kutupyıldızı Çizgiler 2 eğitim materyalimiz içerisinde; ÷ Dikey Çizgiler, ÷ Yatay Çizgiler, ÷ Eğik Çizgiler, ÷ Yuvarlak Çizgiler, ÷ Helezon Çizgiler, ÷ Zikzak Çizgiler, ÷ Noktaları Birleştirerek Resim Çizme, ÷ Çizgilerle Yazı Alıştırmaları, ile ilgili çocuklarımızın yaş seviyelerine uygun zengin bir içeriğe ve görselliğe sahip, orijinal etkinlikler ve alıştırmalar yer almaktadır. Kutupyıldızı Çizgiler 2 eğitim aracımızın, hem çocuklarımıza hem de sizlere yararlı olması dileklerimizle
"Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Çizgiler 2" kitabı
Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Çizgiler 2 isimli kitabının özetini ve Komisyon yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Okul Öncesi Kutup Yıldızı Eğitim Seti Çizgiler 2 kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Komisyon isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.