Takip edin :
Güncelleme : 7.7.2020 05:31 - Salı
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Parkinson Hastalığı Tanıdan Tedaviye Güncel Yaklaşımlar

Parkinson Hastalığı  Tanıdan Tedaviye Güncel Yaklaşımlar
Kitap Adı
:
Parkinson Hastalığı Tanıdan Tedaviye Güncel Yaklaşımlar
Barkod
:
9789758081011
Basım Tarihi
:
2008-12
Sayfa
:
120
Boyut
:
100-150
Kapak Türü
:
Ciltli
Kağıt Türü
:
Kuşe
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
705
Parkinson Hastalığı Tanıdan Tedaviye Güncel Yaklaşımlar özeti
Bu kitapta klinisyen perspektifiyle Parkinson hastalığının klinik özellikleri, tanı sorunları ve tedavisi anlatılmıştır. Bunların yanısıra etiyopatogenez, genetik özellikler ve deneysel tedavilerle ilgili güncel bilgilere de yer verilmiştir. Zengin tablo içeriği kitaba, okuyucuyu yormayan ve gerektiğinde bu önemli bilgilere hızla ulaşmasını sağlayan bir nitelik kazandırmaktır. Dikkatle planlanan özgün illüstrasyonlar kitabın okunmasını keyifli kılacak ve görsel hafıza aracılığıyla öğrenmeyi kolaylaştıracaktır. Patofizyolojinin anlaşılmasını kolaylaştırılacak nöroanatomi, nörofizyoloji ve nörofarmakoloji bilgileri kitabın ilgili bölümlerinde ve illüstrasyonlarla anlaşılır bir şekilde aktarılmıştır.
"M. Cenk Akbostancı" diğer kitapları
"Parkinson Hastalığı Tanıdan Tedaviye Güncel Yaklaşımlar" kitabı
Parkinson Hastalığı Tanıdan Tedaviye Güncel Yaklaşımlar isimli kitabının özetini ve M. Cenk Akbostancı yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Parkinson Hastalığı Tanıdan Tedaviye Güncel Yaklaşımlar kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. M. Cenk Akbostancı isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.