Takip edin :
Güncelleme : 5.6.2020 18:43 - Cuma
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Kirlilik Kavramı ve Aleviliğin Asimilasyonu

Kirlilik Kavramı ve Aleviliğin Asimilasyonu
Kitap Adı
:
Kirlilik Kavramı ve Aleviliğin Asimilasyonu
Barkod
:
9789755396033
Basım Tarihi
:
2011-6
Sayfa
:
112
Boyut
:
135-215
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
610
Kirlilik Kavramı ve Aleviliğin Asimilasyonu özeti
Hepimiz, pek çok kez, yaşama sevincini çocukların gözlerinden görmüşüzdür. Yaşama sevinci, belki de, tüm farklılıkların anlamsızlığını ortaya koyabilecek ve herkes için geçerli olacak şekilde korunması gereken ortak bir insanlık durumu olarak da anlaşılabilir. Hepimiz ancak bu ortak insanlık durumuna katkı yaparak daha insancıl ve yaşanabilir bir dünya umabiliriz. Bu çalışmanın bir öyküsü yok. Sadece, anılan insanlık durumunu olumsuzlayan koşullara dikkat çekmek ve itiraz etmek için kaleme alındı. Bu kitapta iyi ve isabetli olarak değerlendirilebilecek pek çok şey çalışmaya katkı yapanların eseridir. Bu bağlamda, ilk olarak, kendileriyle sistematik bir biçimde görüşmeler yapılan ve heyecanları zaman zaman yazarı da bastıracak kadar yüksek olan coşkulu ve cesur öğrenci arkadaşlarım olmasaydı bu çalışma gerçekleştirilemezdi. Onların katkılarıyla, bana sadece gözlerimin önünde beliren manzarayı resmetmek gibi küçük bir görev kaldı. Onlar tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki, bu kitabın ve benim gerçek kahramanlarımdır; bu çalışmayı nasıl zenginleştirdiklerini ve benim ufkumu nasıl açtıklarını anlatmam mümkün değil. Onlara kuru bir teşekkürden daha fazlasını borçluyum.
"Mevlüt Özben" diğer kitapları
"Kirlilik Kavramı ve Aleviliğin Asimilasyonu" kitabı
Kirlilik Kavramı ve Aleviliğin Asimilasyonu isimli kitabının özetini ve Mevlüt Özben yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Kirlilik Kavramı ve Aleviliğin Asimilasyonu kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Mevlüt Özben isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.