Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 04:44 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Mübadil Kentler: Türkiye

Mübadil Kentler: Türkiye
Kitap Adı
:
Mübadil Kentler: Türkiye
Barkod
:
9786058870680
Basım Tarihi
:
2013-2
Sayfa
:
232
Boyut
:
195-270
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
634
Mübadil Kentler: Türkiye özeti
MÜBADİL KENTLER: Türkiye kitabı, gerek akademi dünyasının mübadil şehirler üzerine çalışan akademisyenleri gerekse mübadil şehirler üzerine çalışmaları, incelemeleri bulunan kişilerin Lozan Mübadilleri Vakfının düzenlemiş olduğu "Mübadil Kentler Söyleşileri"nde sunulmuş ve mekân olarak Yunanistandan Türkiyeye zorunlu göçle gelen mübadillerin iskan edildikleri kent ya da kasabaları konu alan söyleşileri içermektedir. Kitapta bu yerlere dair her türlü tarihi, coğrafi, demografik, mekânsal, sosyal, siyasi, ekonomik ve folklorik bilgiler yer almaktadır.
"Mübadil Kentler: Türkiye" kitabı
Mübadil Kentler: Türkiye isimli kitabının özetini ve Müfide Pekin yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Mübadil Kentler: Türkiye kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Müfide Pekin isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.