Takip edin :
Güncelleme : 7.6.2020 04:52 - Pazar
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

MÜBADİL KENTLER: Yunanistan

MÜBADİL KENTLER: Yunanistan
Kitap Adı
:
MÜBADİL KENTLER: Yunanistan
Barkod
:
9786058870673
Basım Tarihi
:
2013-2
Sayfa
:
224
Boyut
:
195-270
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
719
MÜBADİL KENTLER: Yunanistan özeti
MÜBADİL KENTLER: YUNANİSTAN kitabı, gerek akademi dünyasının mübadil şehirler üzerine çalışan akademisyenleri gerekse mübadil şehirler üzerine çalışmaları, incelemeleri bulunan kişilerin Lozan Mübadilleri Vakfının düzenlemiş olduğu "Mübadil Kentler Söyleşileri"nde sunulmuş ve mekân olarak Yunanistanda Müslüman mübadilleri barındırmış kent ya da kasabaları konu alan söyleşileri içermektedir. Kitapta bu yerlere dair her türlü tarihi, coğrafi, demografik, mekânsal, sosyal, siyasi, ekonomik ve folklorik bilgiler yer almaktadır.
"MÜBADİL KENTLER: Yunanistan" kitabı
MÜBADİL KENTLER: Yunanistan isimli kitabının özetini ve Müfide Pekin yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. MÜBADİL KENTLER: Yunanistan kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Müfide Pekin isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.