Takip edin :
Güncelleme : 7.7.2020 06:03 - Salı
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Kalite Yönetim Sistemleri

Kalite Yönetim Sistemleri
Kitap Adı
:
Kalite Yönetim Sistemleri
Barkod
:
9786055437114
Basım Tarihi
:
2012-1
Sayfa
:
340
Boyut
:
160-240
Kapak Türü
:
Ciltsiz
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
1486
Kalite Yönetim Sistemleri özeti
Kalite ile ilgili bu zamana kadar yapılan çalışmalar küçümsenemeyecek kadar önemlidir. Gittikçe küreselleşen ve bir anlamda küçülen dünyada standart ve kalitenin öneminin iyice belirginleşeceği ve bu konudaki çalışmaların gelecek dönemlerde artarak devam edeceği unutulmamalıdır. Bu kitapla, kalite anlayışının ve uygulamalarının gelişmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır. Bu amaçla, kitabın içeriğinde kalite ve standartlar detaylı bir biçimde açıklanmış, günümüzde kullanılan çağdaş kalite tekniklerine ve kalite yönetim sistemlerine yer verilmiştir. Sözkonusu teknik ve sistemler, uygulamalar ve örnek olaylarla desteklenmiştir. İçerik 1. Bölüm: Kalitenin Temelleri 2. Bölüm: Toplam Kalite Yönetimi 3. Bölüm: Standart ve Standardizasyon 4. Bölüm: Kalite Yönetim Sistemleri 5. Bölüm: ISO 22000, ISO 18000, ISO 14000 Standartları 6. Bölüm: Kalite Kontrolü ve Kalite Geliştirme Araçları 7. Bölüm: Stratejik Yönetim 8. Bölüm: Süreç ve Kaynak Yönetim Sistemi 9. Bölüm: Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (AKYV-EFQM) Mükemmellik Modeli 10. Bölüm: Kalitede Kıyaslamanın Yeri
"Kalite Yönetim Sistemleri" kitabı
Kalite Yönetim Sistemleri isimli kitabının özetini ve Muharrem Tuna yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Kalite Yönetim Sistemleri kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Muharrem Tuna isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.