Takip edin :
Güncelleme : 23.9.2020 10:01 - Çarşamba
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Düzleştirici ve Özgürleştirici Bir Süreç Olarak Küreselleşme

Düzleştirici ve Özgürleştirici Bir Süreç Olarak Küreselleşme
Kitap Adı
:
Düzleştirici ve Özgürleştirici Bir Süreç Olarak Küreselleşme
Barkod
:
9789944769310
Basım Tarihi
:
2009
Sayfa
:
320
Boyut
:
160-240
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Ankara
Toplam Okunma :
739
Düzleştirici ve Özgürleştirici Bir Süreç Olarak Küreselleşme özeti
Küreselleşme nedir? Bir özgürlük ve zenginlik rüyası mı? Yoksa bir eşitsizlik ve yoksulluk kabusu mu? Küreselleşme Amerikanın icat edip insanlığın başına musallat ettiği bir bela mıdır, yoksa her ülkenin ufak tefek katkıda bulunduğu, riskleri ve fırsatlarına maruz kaldığı bir genel-evrensel olgu mu? Küreselleşme önlenebilir veya tersine çevrilebilir bir süreç midir; yoksa istesek de istemesek de boyun eğmek zorunda olduğumuz bir kozmik-aşkın kader mi? Küreselleşme ile yerel kültürleri ne tür bir akıbet beklemektedir? Ekonomik siyasi ve kültürel açıdan küreselleşme ne anlama gelmektedir? Dünyanın global bir köye düşmesini sağlayan başlıca faktörler, dünyayı düzleştiren gelişmeler nelerdir?
"Düzleştirici ve Özgürleştirici Bir Süreç Olarak Küreselleşme" kitabı
Düzleştirici ve Özgürleştirici Bir Süreç Olarak Küreselleşme isimli kitabının özetini ve Mustafa Acar yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Düzleştirici ve Özgürleştirici Bir Süreç Olarak Küreselleşme kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Mustafa Acar isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.