Takip edin :
Güncelleme : 28.10.2020 03:30 - Çarşamba
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Nasreddin Hoca Fıkraları - Hırsızın Hiç Mi Suçu Yok?

Nasreddin Hoca Fıkraları - Hırsızın Hiç Mi Suçu Yok?
Kitap Adı
:
Nasreddin Hoca Fıkraları - Hırsızın Hiç Mi Suçu Yok?
Barkod
:
9789752638570
Basım Tarihi
:
2009
Sayfa
:
0
Boyut
:
140-200
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
2227
Nasreddin Hoca Fıkraları - Hırsızın Hiç Mi Suçu Yok? özeti
Sevgili Çocuklar, 800. yaşına giren Nasreddin Hocamızın bizleri güldürürken düşündüren en güzel fıkralarından "Biraz da Biz Ölelim, Eşeğin İşi Çıkmış" ve kitaba ismini veren "Hırsızın Hiç mi Suçu Yok?" isimli üç fıkra bu kitapta toplandı. Tek bir kurgu içinde üç fıkranın anlatıldığı kitaplarda severek yapacağınız etkinlikler de var Gamze Alıcının hazırladığı, Sinem Zenginçelebinin resimlediği Nasreddin Hocayı tanıyacak ve çok seveceksiniz Nasreddin Hoca Fıkraları: Komik, eğlenceli, düşündürücü
"Nasreddin Hoca Fıkraları - Hırsızın Hiç Mi Suçu Yok?" kitabı
Nasreddin Hoca Fıkraları - Hırsızın Hiç Mi Suçu Yok? isimli kitabının özetini ve Nasreddin Hoca yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Nasreddin Hoca Fıkraları - Hırsızın Hiç Mi Suçu Yok? kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Nasreddin Hoca isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.