Takip edin :
Güncelleme : 17.2.2020 02:40 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Uğurböceği Benekli

Uğurböceği Benekli
Kitap Adı
:
Uğurböceği Benekli
Barkod
:
9786053561255
Basım Tarihi
:
2013-11
Sayfa
:
80
Boyut
:
135-195
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
537
Uğurböceği Benekli özeti
Uğurböceği Benekli, dileğini yerine getirecek bilge bir böcek bulmak için yollara düşecektir. Arkadaşı Ağustosböceği Puki, bu zorlu yolculukta onu yalnız bırakmaz ve birlikte yola koyulurlar. Yolculuk hem gizemlerle dolu, hem de son derece tehlikelidir. İki arkadaşın başına bin bir türlü şey gelir. Atlattıkları her tehlike sonrası hayata dair yeni bir şeyler öğrenmektedirler. Sonunda karşılarına Ateşböceği Pırpır çıkar. Acaba Beneklinin dileğini yerine getirecek olan bu mudur? Yoksa Pırpırın da gerçekleşmesini beklediği başka dilekleri mi vardır?
"Uğurböceği Benekli" kitabı
Uğurböceği Benekli isimli kitabının özetini ve Nilbanu Engindeniz yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Uğurböceği Benekli kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Nilbanu Engindeniz isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.