Takip edin :
Güncelleme : 28.10.2020 02:21 - Çarşamba
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Cezzar Son Osmanlı Tokadı

Cezzar Son Osmanlı Tokadı
Kitap Adı
:
Cezzar Son Osmanlı Tokadı
Barkod
:
9789756636183
Basım Tarihi
:
2013-11
Sayfa
:
424
Boyut
:
145-215
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
2250
Cezzar Son Osmanlı Tokadı özeti
Napolyon Boneparteın, kendi Doğu Roma İmparatorluğunu oluşturma gayretiyle giriştiği harekatta; tüm dünyada onun bu niyetini anlayan ve ona karşı durabilen bir kişi vardı: Cezzar Ahmet Paşa... Dönemin Osmanlı Sadareti tarafından dışlanmış, yaşı seksene yaklaşmış, buna rağmen dünyanın en karmaşık coğrafyasını düzende tutmaya çalışan ve verem hastalığı nedeniyle ölümle mücadele etmekte olan Cezzar Ahmet Paşa, dünya tarihinin akışını değiştirmiştir. Bu roman, 18. yüzyıl Osmanlı Devletinin toplumsal ve kültürel hayatı üzerinden; Cezzar Ahmet Paşa ve sadık askerlerinin, Napolyon Boneparte karşı yapmış olduğu büyük mücadelenin hikayesidir.
"Ömer Murat Demirtaş" diğer kitapları
"Cezzar Son Osmanlı Tokadı" kitabı
Cezzar Son Osmanlı Tokadı isimli kitabının özetini ve Ömer Murat Demirtaş yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Cezzar Son Osmanlı Tokadı kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Ömer Murat Demirtaş isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.