Takip edin :
Güncelleme : 17.2.2020 02:41 - Pazartesi
Anaokulu


Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Kibele Öyküleri 1 Çatalhöyük Günleri

Kibele Öyküleri 1 Çatalhöyük Günleri
Kitap Adı
:
Kibele Öyküleri 1 Çatalhöyük Günleri
Barkod
:
9789755991917
Basım Tarihi
:
2012-2
Sayfa
:
232
Boyut
:
140-200
Kapak Türü
:
Karton
Kağıt Türü
:
2. Hamur
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
Toplam Okunma :
787
Kibele Öyküleri 1 Çatalhöyük Günleri özeti
Bundan 9000 yıl önce tarihin en büyük devrimi, yani "Neolitik Devrim", bu topraklarda bizim eski yurttaşlarımız tarafından başarıldı. Toprağı ilk işleyen, ilk evleri yapan, hayvanları ilk ehlileştirenler Anadolu sakinleri idi. Ana Tanrıçanın deyişiyle: her şeyin başladığı yer o yer, zaman o zamandı. Dr. Kayhanın Kibele Öyküleri Serisinde uygarlığımızı ve onu yaratan Anadolu insanlarını daha çok anlayacak, daha çok seveceksiniz. (Tanıtım Bülteninden)
"Önder Kayhan" diğer kitapları
"Kibele Öyküleri 1 Çatalhöyük Günleri" kitabı
Kibele Öyküleri 1 Çatalhöyük Günleri isimli kitabının özetini ve Önder Kayhan yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Kibele Öyküleri 1 Çatalhöyük Günleri kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Önder Kayhan isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.