Takip edin :
Güncelleme : 20.4.2019 11:27 - Cumartesi
Kategoriler
Kitap
Kitap sitesinde yeni çıkan kitapları, son çıkan kitapları, kitap önerileri, en çok satılan kitaplar ve en çok aranan kitapları bulabilirsiniz. Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz.

Efendiler Efendisi Hazreti Muhammed

Efendiler Efendisi Hazreti Muhammed
Kitap Adı
:
Efendiler Efendisi Hazreti Muhammed
Barkod
:
3001507100499
Basım Tarihi
:
Sayfa
:
0
Boyut
:
Kapak Türü
:
Kağıt Türü
:
Dil
:
Türkçe
Basım Yeri
:
İstanbul
Toplam Okunma :
2754
Efendiler Efendisi Hazreti Muhammed özeti
Yüce Mevlanın, Sen olmasaydın, âlemleri yaratmazdım. iltifatına mazhar olan Allah Resûlü, ilk yaratılan son peygamberdi. Hiçbir şey yokken, Onun nuru vardı. Gün geldi, dünyaya teşrif etti ve kutlu doğumuyla kâinatı şereflendirdi. Gelişiyle varlık kıymet kazandı, âlem Onun nuruyla aydınlandı. Yaradanımızı Onunla tanıdık. Yaratılana, hikmet nazarıyla bakabilmeyi Ondan öğrendik. Onunla kendimizin farkına vardık, varoluşumuzun gerçek mahiyetini kavradık. Ölümden korkmamayı, ebediyeti arzulamayı Onunla bildik. Onu, dünya gözüyle bir kez olsun göremedik, ama hep Onun hayalleriyle yaşadık. Kardeşlerim, ahir zamanda gelecektir. buyuran Son Sultanın Kardeşlerim! dediği kişilerden olmaya talip olduk. Bütün minnet ve şükranlarımız senin üzerine, şefaatin bizim üzerimize olsun ey Efendimiz!
"Efendiler Efendisi Hazreti Muhammed" kitabı
Efendiler Efendisi Hazreti Muhammed isimli kitabının özetini ve Rahime Kaya yazarın tüm kitaplarını bulabilirsiniz. Efendiler Efendisi Hazreti Muhammed kitabını inceleyebilir ve bu kitap hakkında yorum yazabilirsiniz. Rahime Kaya isimli yazarın en son çıkan kitaplarını ve yeni çıkan kitaplarıkitap tanıtım yazısını okuyabilirsiniz.
x